logo - APEK
Zobrazit všechny produkty Životní stylChrápání a jak si s ním poradit

Chrápání a jak si s ním poradit

Autor
NakladatelPortál
ISBN978-80-262-0479-4
Kód12309001
EAN9788026204794
Počet stran / vazba128 / Brožovaná
Rok vydání2013
Cena219 Kč 175 Kč
Ušetříte20% / 44 Kč
Skladem
AnotaceUkázkyOdborné recenzeČtenářské recenzeDalší informace

Ten, kdo chrápe, žije nezdravě – a ten, kdo je tomuto nočnímu koncertu vystaven, stejně tak. Silné nadměrné chrápání vede k poruchám spánku, trvale poškozuje imunitní systém a může způsobit srdeční obtíže a problémy krevního oběhu. Postižení bývají vystaveni trvalému stresu, který se často zrcadlí i v zátěži v partnerských vztazích.

Tomu všemu se však lze vyhnout. Tato kniha seznámí čtenáře s pravidly zdravého spánku. Jsou v ní pojmenovány hlavní příčiny chrápání – nadváha, omezené dýchání nosem, nedostatek estrogenu, nadužívání alkoholu nebo vliv užívaných medikamentů, které lze napravit. Nadto kniha informuje o prostředcích a způsobech, jež chrápání výrazně omezují. Kniha je psána pro ty, kteří trpí chrápáním svým nebo svých partnerů.

Wu Li je profesorem na Univerzitě Jűn-nan a na University of East-West-Medicine v USA. Je členem asociace pro přírodovědný výzkum v Číně, členem představenstva čínského lékařského svazu Huang-Han a vedoucím Výzkumného institutu přírodní léčby v Mnichově. Wu Li je úspěšný autor několika odborných publikací na téma čínské přírodní medicíny. Od roku 1997 pracuje jako léčitel s vlastní praxí v Mnichově.


Další knihy autoraDalší formáty knihyPodobné knihyZákazníci také kupují
  • Nejsou k dispozici