logo - APEK
Zobrazit všechny produkty Sociální práceSociální služby v ČR v teorii a praxi

Sociální služby v ČR v teorii a praxi


Autor
NakladatelPortál
ISBN978-80-262-0027-7
Kód22400801
EAN9788026200277
Počet stran / vazba264 / Brožovaná
Rok vydání2011
Cena405 Kč 365 Kč
Ušetříte10% / 41 Kč
Skladem
AnotaceUkázkyOdborné recenzeČtenářské recenzeDalší informace

Na základě několikaleté praxe v různých manažerských pozicích, jako lektoři i inspektoři kvality sociálních služeb a jako spoluautoři několika publikací o poskytování sociálních služeb chtějí autoři v komplexní formě zprostředkovat své zkušenosti a znalosti všem, kdo sociální služby poskytují, působí či budou působit v oblasti sociální péče v ČR a také adresátům těchto služeb. V publikaci zohledňují nejnovější vývoj v této oblasti, včetně příslušné legislativy. Přinášejí rady a doporučení při tvorbě a zavádění standardů kvality sociálních služeb, jež mohou pomoci poskytovatelům zmíněných služeb uspět před inspekcí kvality a zlepšovat jejich práci.
JUDr. Pavel Čámský je právníkem, v oblasti sociálních služeb působí od roku 2004.
Bc. Jan Sembdner vystudoval Vysokou školu finanční a správní, obor Veřejná správa; je ředitelem Domova důchodců Filipov, p. o. města Jiříkova.
PhDr. et Mgr. Dagmar Krutilová absolvovala UP Olomouc a UK Praha. Pracuje jako lektorka, konzultantka a externí inspektorka v oblasti standardů kvality sociálních služeb pro MPSV a certifikátorka pro MŠMT a RVKPP.


Další knihy autoraDalší formáty knihyPodobné knihyZákazníci také kupují
  • Nejsou k dispozici