logo - APEK
Zobrazit všechny produkty Beletrie pro dospěléTančím tak rychle, jak dokážu

Tančím tak rychle, jak dokážu

Autor
PřekladatelBeránková, Jitka
NakladatelPortál
ISBN978-80-7367-580-6
Kód14402102
EAN9788073675806
Počet stran / vazba296 / Pevná
Rok vydání2011
Cena385 Kč 347 Kč
Ušetříte10% / 39 Kč
Skladem
AnotaceUkázkyOdborné recenzeČtenářské recenzeDalší informace

Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů. Odhodlání k takovému skutku však spolu s dalšími okolnostmi, jako byly patologický vztah s přítelem, nesprávné doporučení psychologa či ztráta kariéry i sebe samé, způsobilo, že se psychicky zhroutila a prošla si martyriem při pobytu v psychiatrických léčebnách i při opětovné snaze začít žít nový život.
Příběh je také výpovědí o bolestech a úzkostech, které v dnešním světě mohou postihnout každého z nás, ale zároveň nám dává naději, že s nimi můžeme bojovat a zvítězit nad nimi.
Autorka začala psát tuto knihu o bolesti a hektičnosti života v New Yorku jako součást terapie po návratu z psychiatrické léčebny. Přestože sepsala svůj příběh už v roce 1979, jeho obsah je nadčasový a dnešní čtenáře bezesporu osloví. Kniha se rovněž stala námětem pro filmové zpracování. Je určena všem, kdo se zajímají o psychologii a lidské osudy.
Barbara Gordon pracuje jako scénáristka a režisérka newyorské televize. Je autorkou několika románů.

Také jako e-kniha


Další knihy autoraDalší formáty knihyPodobné knihyZákazníci také kupují