Vstupte do našeho věrnostního programu a získejte stálé slevy a další výhody. Je to snadné.

Výhody
Pravidla
Registrační formulář
Nejčastější otázky

JAKÉ VÝHODY LZE ZÍSKAT VE VĚRNOSTNÍM PROGRAMU NAKLADATELSTVÍ PORTÁL

 • Nárok na slevy vám vzniká po nákupech, které dosáhly určité finanční částky. Od vstupu do věrnostního programu (VP) se finanční částky postupně přičítají za každý nákup v knihkupectvích nebo v e-shopu Portál.
 • Postup pro získání slevy:
  sleva 15 % po registraci do VP a získání věrnostní karty
  sleva 16 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 15.000 Kč
  sleva 17 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 25.000 Kč
  sleva 18 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 40.000 Kč
  sleva 19 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 60.000 Kč
  sleva 20 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 85.000 Kč
  sleva 21 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 115.000 Kč
  sleva 22 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 150.000 Kč
  sleva 23 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 190.000 Kč
  sleva 24 % za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 235.000 Kč
  sleva 25 % (maximální) za celkový nákup/celkové nákupy ve výši 285.000 Kč
 • VP lze využívat při nákupech veškerého zboží v knihkupectvích Portál (Praha 1 - Jindřišská 30; Praha 8 - Klapkova 2) a v e-shopu Portálu
 • Pokud nakupujete v knihkupectvích Portál, sleva, jež vám byla ve VP přiznána, vám bude zohledněna u pokladny. Pokud nakupujete v e-shopu Portál, u knih se vám po přihlášení zobrazují již ceny odpovídající poskytnuté slevě.
 • Sleva VP se nevztahuje na prodej e-knih a na prodej publikací Portálu na samostatných prodejních akcích. Slevy se nesčítají.
 • Věrnostní karta je přenosná.
 • Možnost vystavení až tří věrnostních karet institucím zapojeným ve VP. Nákupy uskutečněné prostřednictvím kterékoli z těchto karet se načítají do jednoho zákaznického účtu instituce. Máte-li zájem o vystavení více karet k jednomu účtu, uveďte to při registraci nebo kontaktujte obchod@portal.cz.

 Další výhody

 • Kniha měsíce – jedna z novinek Portálu – exkluzivně se slevou 30 %. Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. Jen zákazníci VP si ji mohou koupit se slevou 30 %. Nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci pro zákazníky registrované nejpozději 25. den předcházejícího měsíce. Počet kusů není omezen. Platí pro nákup v e-shopu Portál (po přihlášení) i v kamenných knihkupectvích Portál.
 • Slevový voucher – za každý postup k vyšší slevě pro uplatnění na e-shopu.
 • Speciální slevové a další akce se zvýhodněnými nabídkami několikrát ročně.

 

PRAVIDLA

Jak se zapojit do věrnostního programu nakladatelství Portál

 • Věrnostní program nakladatelství Portál (VP) mohou využívat jednotlivci (fyzické osoby) starší 15 let i instituce s trvalým pobytem nebo se sídlem na území ČR (s výjimkou těch, které spolupracují s Portálem za účelem dalšího prodeje jeho zboží).
 • K zapojení do VP je třeba vyplnit registrační formulář do VP, nebo se zaregistrovat jako zákazník VP v (e-shopu Portál).

Jste noví zákazníci (ještě jste se neregistrovali v e-shopu Portál)?
můžete si zvolit ze dvou možností, jak vyplnit a odevzdat Portálu registrační formulář do VP:

 • vyplníte registrační formulář při registraci v e-shopu Portál
 • vyplníte tištěný registrační formulář v knihkupectvích Portál a následně ho v knihkupectvích Portál vyplněný odevzdáte
 • ve formuláři vyznačte způsob, kterým chcete doručit věrnostní kartu – doporučeně poštou, nebo odesláním do knihkupectví Portál (Praha 1 nebo Praha 8), kde si ji můžete osobně vyzvednout
 • poté, co zpracujeme údaje uvedené ve formuláři, vám zašleme věrnostní kartu způsobem, který jste si zvolili.

Jste již zákazníci registrovaní v e-shopu Portál (nikoli ve VP)?

 • přihlaste se do e-shopu a zvolte souhlas se zapojením do VP (v registračních údajích)
 • ve formuláři vyznačte způsob, kterým chcete doručit věrnostní kartu – doporučeně poštou, nebo odesláním do knihkupectví Portál (Praha 1 nebo Praha 8), kde si ji můžete osobně vyzvednout
 • poté, co zpracujeme údaje uvedené ve formuláři, vám zašleme věrnostní kartu způsobem, který jste si zvolili.
 • Potvrzení o uskutečněné registraci do VP vám odešleme na vaši e-mailovou adresu uvedenou při registraci. Od doručení potvrzovacího e-mailu můžete využívat výhod VP v e-shopu Portál, po doručení věrnostní karty také v knihkupectvích Portál.

Jak věrnostní program nakladatelství Portál funguje

 • Budeme vás odměňovat za vaše nákupy v knihkupectvích Portál a e-shopu Portál poskytnutím slev ve výši 15 % - 25 %.
 • Nárok na slevy vám vzniká po nákupech, které dosáhly určité finanční částky (viz část Jaké výhody lze získat ve věrnostním programu Portál).
 • Každou platbu vám připíšeme na váš zákaznický účet maximálně do 24 hod. po zaplacení (v hotovosti) nebo obdržení finančních prostředků na účet Portálu (převodem na účet, platební kartou, na dobírku, fakturou). K připsané finanční částce VP generuje výši poskytnuté slevy.
 • Výši finanční částky, za niž jste dosud nakoupili v knihkupectvích Portál a/nebo v e-shopu Portál, a jí odpovídající slevu zjistíte po přihlášení do svého zákaznického účtu v e-shopu Portál nebo na účtence.
 • Získaná sleva je trvalá až do dosažení finanční částky opravňující k postupu k vyšší slevě. Nejste nijak časově limitováni a nárok na slevu časem neztrácíte, pokud se sami nerozhodnete ukončit své členství ve VP.

Další informace

 • V případě ztráty věrnostní karty nahlaste tuto skutečnost Portálu (e-mailem na adresu obchod@portal.cz nebo písemně dopisem zaslaným na adresu Portál, s.r.o., Klapkova 2, 182 00 Praha 8). Portál vám vystaví duplikát věrnostní karty, který bude zpoplatněn částkou 200 Kč. Po uhrazení částky (osobně v knihkupectvích Portál nebo převodem na účet Portálu) vám bude předána nová karta způsobem, který jste si zvolili při registraci do VP.

Mateřské školy a mateřská/rodinná centra: v případě zapojení do VP je pro tyto instituce nastavena jako výchozí sleva 15 %. Další postup k vyšší slevě odpovídá standardnímu postupu pro získání slevy.

Platnost pravidel věrnostního programu Portál

 • Pravidla VP platí od 1. 3. 2014.
 • PORTÁL, s.r.o., si vyhrazuje právo kdykoliv pravidla VP měnit. Změny budou provedeny formou uveřejnění nových pravidel na e-shopu a emailem. Pokud zákazník po zveřejnění změn v pravidlech nezruší svou účast ve VP, má se za to, že s novým zněním pravidel souhlasí a je jimi vázán.
 • Svoji účast ve VP můžete kdykoli zrušit, a to písemně dopisem zaslaným na adresu nakladatelství Portál nebo e-mailem zaslaným na adresu obchod@portal.czobchod@portal.cz. Současně můžete stejným způsobem požádat o odstranění svých údajů z databáze Portálu.

Přehled všech knihkupectví včetně map

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

1. Odevzdal/a jsem registrační formulář? Odkdy můžu nakupovat se slevou?
Poté, co zpracujeme registraci, potvrdíme vám ji e-mailem. Poté můžete začít nakupovat se slevou v e-shopu. Jakmile obdržíte věrnostní kartu, můžete ji začít využívat při nákupech v knihkupectvích. Do té doby slevy VP nelze využívat.

2. Dokdy bude vyřízena registrace a kdy dostanu kartu?
Registraci vyřídíme a kartu vám zašleme cca do 2 týdnů od odevzdání registračního formuláře (záleží na množství přijatých registrací).

3. Jsou slevy časově omezené?
Ne, vaše sleva je trvalá po celou dobu vaší účasti ve VP.

4. Jak zjistím, na jakou slevu mám aktuálně nárok?
Výši slevy můžete sledovat po přihlášení do e-shopu ve svém zákaznickém účtu (knihy se v e-shopu zobrazují s cenou odpovídající vaší výši slevy). V knihkupectvích vám sdělíme aktuální informace o slevě u pokladny a výši slevy najdete také na účtence.

5. Můžu na kartu nakupovat pouze já jako její držitel?
Ne, karta je přenosná, nakupovat na ni mohou např. i vaši rodinní příslušníci, přátelé, kolegové či osoby, kterým kartu zapůjčíte. Při nákupu získají slevu, které jste již dosáhl/a, a jejich nákup se připisuje na váš zákaznický účet.

6. Co mám dělat, když jsem ztratil věrnostní kartu?
Vystavíme vám novou kartu za poplatek 200 Kč. Oznamte nám ztrátu věrnostní karty e-mailem nebo písemně. Oslovíme vás, domluvíme s vámi způsob úhrady poplatku 200 Kč (převod na účet, faktura nebo platba při osobním převzetí v knihkupectvích) a následně vám zašleme věrnostní kartu způsobem, který jste si vybral při registraci. Vystavením nové karty neztrácíte výhody, které vám vznikly před ztrátou.

7. Co mám dělat, když jsou údaje na štítku na zadní straně karty již nečitelné (například mechanickým poškozením apod.)?
Štítek na kartě vám zdarma vyměníme. Můžete navštívit buď některé z našich knihkupectví, kde výměna proběhne na počkání. Kartu nám také můžete zaslat na adresu nakladatelství Portál (Klapkova 2, 182 00 Praha 8) a my vám ji po výměně štítku odešleme doporučeně na vaši adresu. Výměnou karty neztrácíte výhody, které vám vznikly před poškozením.

8. Jsem cizinec. Můžu se také zapojit do VP?
Do VP se mohou zapojit jen jednotlivci (fyzické osoby) starší 15 let a instituce s trvalým pobytem nebo sídlem na území ČR.

9. Mohu čerpat i jiné slevy bez zapojení do VP?
Ano. V e-shopu Portál můžete nakupovat se slevou 15 %, ale pouze účast ve VP zaručuje možnost získání trvalých vyšších slev.

 • E-SHOP – DOTAZY A REKLAMACE

  telefon / e-mail:
  283 028 205
  eshop@portal.cz

  provozní doba:
  8.00 – 16.00 hod.
  (každý všední den)

 • OBJEDNÁVKY KNIH KNIHKUPECTVÍ

  telefon:
  283 028 202

  provozní doba:
  8.00 – 16.00 hod.
  (každý všední den)

 • OBJEDNÁVKY KNIH JEDNOTLIVCI A ORGANIZACE

  telefon:
  283 028 203
  knklapkova@portal.cz

  provozní doba:
  9.00 – 18.00 hod.
  (každý všední den)