Představte si, že dostanete skvělý nápad, ale vaše okolí je samé „ale“. „Je to hezký nápad, ale my to zkoušeli a nefungovalo to.“ „Je to hezký nápad, ale neměli bychom to nechat na někdy jindy?“ „Je to hezký nápad, ale co když to nebude fungovat?“
V ruce držíte první české vydání mezinárodního bestselleru, v němž se seznámíte se silou omdenkenu: myšlení naruby. Toto holandské umění vám pomůže se vymanit z osidel pesimismu a probudit v sobě vynalézavost a zvídavost, která všechna „ale“ ve vašem životě promění v „ano“.
Berthold Gunster v této knize představuje patnáct způsobů, jak se oprostit od negativního myšlení a využít příležitosti, které svět nabízí. Naučte se obracet pravidla vzhůru nohama, proměňte své nedostatky v přednosti a dostaňte nepřítele na svou stranu. Gunsterovy strategie a poutavé příběhy vám umožní se i těm nejnáročnějším problémům postavit z nového úhlu.
Omlouváme se, ale tyto webové stránky nejsou optimalizovány pro tento prohlížeč. Použijte prosím aktuální verzi prohlížeče Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, popř. Safari.